جزئيات همكاري با مشتريان...
معرفی و شرح همکاری
شركت توليد درب پارس يكي از پر سابقه ترين شركت هاي توليد درب تهران , مي باشد.
اين شركت با سابقه درخواست ايجاد يك پايگاه آنلاين اطلاع رساني داشت تا بتوانند خدمات تخصصي خود را اعلام نمايند و با ايجاد صفحات مخصوص خدمات خودرا اعم از محصولات توليدي، معرفي و مشخصات فني آنها و ... به اطلاع رساني اين خدمات بپردازند.
 • طراحي سايتاختصاصي:
 • داشتن يك وبسايت جامع و در عين حال جذاب نياز امروز هر شركت است و با فراگير شدن دسترسي عموم مردم به خدمات اطلاع رساني اينترنت ضرورت ارائه مناسب خدمات از طريق وب سايت ها از اهميت بالايي برخوردار شده است.
 • ويژگي هاي مورد نياز و پر اهميت درطراحي وب سايتها :
  • طراحي مدرن و جذاب با استفاده از تصاوير گوناگون
  • پياده سازي ساختار وب سايت به صورت Responsive براي نمايش صحيح و مطابق بر تصاوير رسانه هاي گوناگون مانند موبايل و تبلت
  • ايجاد بخش هاي اختصاصي براي ارائه محصولات توليدي
  • پياده سازي شده بر اساس ساختار هاي استاندارد SEO ( بهينه سازي در موتور هاي جستجو )
  • امكان عضو گيري و دريافت پيام
  • نمايش گالري تصاوير از محصولات توليدي
  • صفحاتي مختص به اطلاعات مربوط به جزئيات و مشخصات محصولات توليدي
 • سايت هاي Responsive :
  با افزايش كاربرد استفاده از دستگاه هاي موبايل و تبلت در زندگي روزمره عموم مردم، نياز آن احساس شد تا وبسايت ها نيز منطبق بر اندازه توصويري اين رسانه ها شود.
  در گذشته و حتي در اغلب سايت هاي موجود، ساختار وبسايت ها در تصاوير كوچك نا منظم مي شوند و در اكثر اوقات نيز كاربردي هم نيستند. شركت هايي كه بودجه زيادي داشتند با استفاده از گروه هاي فني خودبه صورت جداگانه سايت هايي با نسخه هاي گوناگون مانن Mobile Version توليد مي كردند كه هم از نظر زمان و هم هزينه روشي به صرفه نبود.
  با استفاده از فناوري هاي به روز مانند Bootstrap و ... سايت هاي Responsive بوجود آمده اند. اين گونه سايت ها با توجه به اندازه تصوير نمايش، اجزاي سايت را به گونه اي جابه جا مي كند تا حتي در تصاوير كوچك قابل نمايش و كاملا كاربردي باشد.
  تمامي وبسايت هاي ايده پرداز از اين فناوري به روز و ضروري بهره خواهند برد تا عموم مردم بتوانند با انواع ابزار هاي امروزي خود از سايت هاي مشتريان ما بهره لازم را ببرند.
  استفاده از ويژگي هاي جامع پورتال ايده پرداز :
  تمامي وبسايت هاي طراحي و پياده سازي شده ايده پرداز كاملا Dynamic بوده و بر بستر پورتال مجهز و جامع ايده پرداز كه يك سامانه مديريت محتوا ( CMS ) است، قرار مي گيرد. CMS ها به مشتريان امكان آنرا مي دهد تا بتوانند وبسايت هاي خود را با حداقل دانش فني، مديريت و به روز رساني كنند. سامانه هاي مديريت محتوا تشكيل شده از فرم هايي است كه در آن به راحتي مي توان تغييرات لحظه اي بر روي وبسايت اعمال كرد مانند تغيير دادن تصاوير، افزودن پكيج تور، درج اطلاعيه يا پيشنهاد ويژه فوري، ثبت اطلاعات از مقاصد و... . در صورتي كه مشتريان از مسئول فني يا تيم طراحي برخوردار باشند، حتي مي توان كار هاي پيچيده تر مانند تغيير ساختار صفحات، افزايش ماژول ها، استفاده از Script هاي اختصاصي و فرم سازي نيز انجام داد.
  پورتال ايده پرداز بر پايه استاندارد هاي سئو ( SEO ) به معناي بهينه سازي در موتور هاي جستجو طراحي شده است و علاوه بر رعايت نكات لازم موتور هاي جستجو، ابزاري در اختيار مشتري قرار مي دهد تا بتوان رتبه وبسايت خود را ارتقا داد.
  بخش گزارشات موجود در پورتال به مديران اين امكان را خواهد داد تا با بررسي هاي دوره اي از آمار بازديدكنندگان خود، صفحات پر بازديد، بيشترين ساعات حضور و... براي فصول بعدي برنامه ريزي هاي دقيق تري را انجام دهند.
فهرست محصولات خریداری شده
طراحي سايتاختصاصي
فهرست خدمات خریداری شده
پشتيباني طلايي وب سايت

ساير مشتريان...

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت ايده پرداز محفوظ مي باشد.