جزئيات همكاري با مشتريان...

شركت خدمات هوايي و جهانگردي مارال

معرفی و شرح همکاری
شركت خدمات مسافرتي و هوايي مارال با بيش از 22 سال سابقه در فعاليت هاي گردشگري از پر سابقه ترين آژانس هاي مسافرتي فعال در كشور است. اين مجموعه خدمات گردشگري شامل انواع برنامه هاي سفر: باستان شناسي، فرهنگي، تاريخي، كوهنوردي، كوهپيمايي، تور ماجراجويي، گياه شناسي، اسكي، تورهاي كمپينگ و ..... ميباشد درخواست نرم افزاري ويژه برنامه ريزي، مديريت و فروش خدمات آژانس خود را داشت. اين محصول هم اكنون به مديريت كارامد تر اين آژانس با سابقه كمك بسزايي كرده است.
شرح زمينه هاي همكاري شركت خدمات مسافرتهاي هوايي، جهانگردي و زيارتي مارال با شركت ايده پرداز در ذيل آمده است :
  • اكسين - سيستم جامع مديريت و فروش خدمات گردشگري :
  • شركت مارال با برگزاري تعداد زيادي تور براي نقاط گوناگون جهان و با جابه جايي هزاران مسافر هر ساله، به منظور انجام فرايند دقيق و سريع برنامه ريزي، فروش، عمليات و گزارش گيري از تور ها به دنبال ايجاد بستر نرم افزاري پايدار و در عين حال جامع بودند.
    سامانه اكسين ايده پرداز با در نظر گرفتن تمامي مراحل مديريت و فروش تور ها و ساير خدمات گردشگري، بهترين گزينه براي مكانيزه كردن فرايند ارائه خدمات اين آژانس بود. اين نرم افزار اكنون در طراحي برنامه تور ها، ارتباط با كارگزاران و شركت هاي هواپيمايي، فروش در محل و ارتباط ميان تمامي شعبات اين آژانس، عمليات گردشگري، امور نظارت بر فرايند صدور ويزا و ارتباط با سفارت ها به اين آژانس فعال ياري مي دهد. همچنين با داشتن مركز گزارشات جامع با بيش از 80 گزارش گوناگون، مديران و سرپرستان اين آژانس را در جريان تمامي عمليات انجام شده در سيستم مي گذارد.
فهرست محصولات خریداری شده
اكــــسين - سيستم جامع مديريت خدمات گردشگري
اكــــسين - سيستم جامع مديريت خدمات گردشگري
مديريت خدمات دفاتر گردشگري از برنامه ريزي پرواز هاي چارتر و هتل هاي گارانتي تا فروش تور هاي هفتگي و امور عمليات كارگزاري
فهرست خدمات خریداری شده

ساير مشتريان...

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت ايده پرداز محفوظ مي باشد.