سامانه مديريت و رزرواسيون هتل هاي گارانتي

معرفي

سامانه هتل هاي گارانتي ايده پرداز، نرم افزاري منحصر به فرد است كه به دفاتر گردشگري اين امكان را مي دهد تا رزرو لحظه اي هتل هاي خود را در قالب يك وبسايت رزرواسيون اختصاصي و تخصصي به عموم مردم ارائه دهند.
دفاتر گردشگري با استفاده از اين محصول مي توانند تمامي هتل هاي قابل رزرو خود را اعم از هتل هاي گارانتي شده و يا هتل هاي درخواستي را در اين نرم افزار تعريف و به صورت آنلاين نسبت به فروش مستقيم آن به عموم مردم اقدام نمايند. مديريت هتل هاي قابل رزرو در اين نرم افزار به راحتي انجام مي شود و با تعيين انواع اتاقبندي ها، نرخ هاي هر كدام، مشخص كردن ظرفيت هاي اضافي و زمان هاي افزايش و كاهش مي توان با اطلاعاتي كامل و مفيد به عموم امكان رزرو لحظه اي را داد.
با راه اندازي اين سيستم تخصصيرزرواسيون آنلاين، هم مانند سيستم هاي بين المللي مستقيما و آنلاين به مردم امكان جستجوي لحظه اي در ميان هتل هاي خود دهيد، اطلاعات كامل همراه با تصاوير و توضيحات در كنار هتل ها ارائه دهيد، نرخ هاي لحظه اي را به ازاي انواع اتاق هاي گارانتي شده نمايش دهيد و در صورت انتخاب، رزرو و پرداخت آنلاين وجه رزرو، واچر تاييديه قطعي خود را به صورت خودكار در اختيار مسافر بگذاريد. همانطور كه اشاره شد، اين سيستم ميزان اتاق هاي موجودي و فروش رفته آژانس ها را كنترل و مديريت خواهد كرد.
همچنين هتل ها مي توانند با استفاده از اين محصول وبسايت رزرواسيون خود را راه اندازي و مديريت نمايند. هتل ها كافي است با تهيه اين سيستم و ثبت انواع اتاق هاي خود به همراه تصاوير و توضيحات، وبسايتي اختصاصي براي نمايش موجودي اتاق هاي خود و با امكان رزرو لحظه اي همراه با دريافت ريالي را در اختيار عموم مردم قرار دهند.

راه اندازي سامانه

ايده پرداز چه چيزي ارائه مي دهد :
سامانه مديريت و رزرواسيون هتل هاي گارانتي و درخواستي كه در آن مي توان انواع هتل ها با مشخصات و امكانات هر يك، اتاقبندي ها، ظرفيت هاي اضافي، تاريخ و تعداد موجودي، تاريخ هاي افزايش و كاهش نرخ و شرايط ابطال هر هتل را تعيين و بر اساس آنها از عموم مردم زررواسيون پذيرفت.
اين نرم افزار قادر به ارائه تاييديه لحظه اي هتل ( واچر ) براي هتل هاي گارانتي و يا نمايش شماره رهگيري سفارش بابت رزرو هايي است كه نياز به تاييد نهايي از سوي مراكز گردشگري داشته باشند.
آژانس ها صاحب چه چيزي مي شوند :
وب سايت رزرواسيون لحظه اي يا درخواستي انواع هتل هاي قابل ارائه به همراه پنل مديريتي آن. به عبارتي دفاتر گردشگري داراي يك سيستم جامع رزرواسيون از هتل هاي طرف قرارداد خود و يا كارگزاران خود را خواهند داشت كه در آن با دريافت آنلاين مبالغ رزرو مي توانند به صورت لحظه اي و درخواستي هتل را به عموم مردم ارائه دهند.
آژانس ها نياز به چه امكاناتي دارند :
تقريبا هيچ پيش نيازي براي راه اندازي وجود ندارد. كافي است آژانس ها دامنه اينترنتي مورد نظر خود را معرفي نمايند تا اين سامانه در زمان 7 روزه آماده جستجو و رزرو بر روي وبسايت آژانس خواهد بود. شركت هايي كه نماد اعتماد الكترونيك ارائه شده از سوي وزارت صنايع را دريافت نكرده اند مي توانند با پر كردن فرم ها آنرا در زمان 14 روزه فعال نمايند.

قابليت ها و مزايا

امكانات و قابليت هاي سيستم
 1. مديريت تمامي هتل هاي گارانتي شده با امكان تعريف انواع اتاق ها و ظرفيت و تعرفه آنها
 2. دسترسي به پايگاهي از هتل ها شامل تصاوير، امكانات، موقعيت، نقشه و..
 3. برنامه ريزي دقيق جدول روزانه هتل براي مديريت زمانبندي رزرو ها
 4. تعيين زمان هاي خاص افزايش و يا كاهش نرخ اتاق ها
 5. تعريف شرايط ابطال هر هتل و محاسبه خودكار ميزان استرداد هر رزرو توسط سيستم و مطلع نمودن مشتري در زمان ابطال
 6. اعلام شرايط و تخفيف هاي ويژه هر اتاق در هر هتل
 7. مديريت ارزي هتل هاي خارجي
 8. فروش هتل ها به صورت لحظه اي ( گارانتي ) و يا درخواستي
 9. اتصال مستقيم به سايت آژانس براي ارائه هتل ها به صورت گرافيكي و طراحي شده با مشخص كردن مواردي همچون نمايش افزايش و كاهش نرخ، جدول زمانبندي هتل، تخفيف هاي ويژه ، پيشنهاد زماني مناسب براي اقامت به مسافر ( در صورت پر بودن اتاق ها ) و...
 10. ارائه پنل هاي شخصي براي هر يك از اعضاي عمومي، آژانس هاي زير مجموع / همكار و شركت ها / سازمان هاي طرف قرارداد
 11. امكان تعريف اعتبار / سقف خريد براي اعضا
 12. يكپارچه سازي با سامانه مديريت پرواز براي ساختن پكيج هاي دلخواه و ارائه به مشتريان
 13. امكان مديريت وبسايت و تغيير ساختار و شكل آن به صورت دلخواه ( با تهيه پورتال سايت سازي ايده پرداز )

پياده سازي و استقرار

پياده سازي سامانه رزرواسيون لحظه اي هتل هاي بين المللي در 3 گام ذيل صورت مي گيرد :
گام اول :
تهيه دامنه مناسب و تغيير آدرس هاي DNS آن به دو نشانه ذيل :
NS1[dot]Idehpardazdns[dot]com
NS2[dot]idehpardazdns[dot]com
گام دوم :
ارسال فايل دريافتي از سوي شركت نماد اعتماد الكترونيك به ايميل پشتيباني شركت ايده پرداز به آدرس Support@idehcorp.com
گام سوم :
عقد قرارداد با كارگزار معرفي شده از سوي شركت ايده پرداز و ايجاد ارتباط مستقيم با آنها در تمامي زمينه هاي غير فني
نسخه هاي پيشرفته و تخصصي يك مرحله ويژه در استقرار را خواهند داشت كه شامل موارد ذيل است : يك جلسه آموزش در نحوه به روز رساني سايت رزرواسيون يك جلسه آموزشي در زمينه استفاده و بازاريابي بهينه سامانه هايرزرواسيون آنلاين

آموزش و پشتيباني

شركت ايده پرداز تنها پشتيباني فني سامانه رزرواسيون را بر عهده دارد و پشتيباني هاي گردشگري از جمله بررسي مسائل مسافران، كيفيت خدمات هتل ها، برخي از اشكالات پيش آمده پس از رزرو و اين قبيل موارد توسط كارگزار پشتيباني مي شوند و تمامي مفاد آن در قرارداد ميان آژانس ها و كارگزار پيش بيني شده است.
پشتيباني فني شامل خطاگيري و خطايابي، ميزباني وب و حل مشكلات سيستم ها مي باشد ( خطا از سوي مجري ) . افزودن خدمات جديد به سايت، بازيابي رمز هاي عبور، ورود اطلاعات، امور مربوط بهبهينه سازي سئو، تغيير ساختار سايت و صفحات، خريد و تمديد دامنه ها، امور مربوط به پين هاي بانكي، پيگيري و دريافت نماد اعتماد الكترونيك، اصلاح خطا هاي بوجود آمده توسط كارفرما و ساير موارد مشابه شامل هزينه هاي جانبي خواهد بود.
زمان بندي حل مسائل سيستمي بر اساس جدول ذيل خواهد بود
گروهشـــرحزمـــان
Aخطا هاي جدي نرم افزاري كه باعث ايجاد اختلال در نمايش سايت يا زررو عموم شود و از كار با سيستم جلوگيري نمايد3 روز
Bخطا هاي كوچك نرم افزاري كه در سيستم مشاهده مي شوند اما خطر فوري و جدي در نمايش سايت و رزرو خدمات از سوي عموم ايجاد ننمايد.4 الي 7 روز كاري
Cهر گونه تغيير و يا توسعه سيستمي7 روز كاري جهت بررسي و پس از آن اعلام زمان و هزينه لازم

سوالات متداول

 1. آيا سيستم هتل گارانتي با لود هتل مي آيد ؟
  خير، در اين سيستم مي توانيد هتل هاي گارانتي و درخواستي ( كارگزاري ) خود را وارد نماييد و مانند سيستم هاي بين المللي آنرا براي رزرو آنلاين در اختيار عموم و همكاران قرار دهيد. اگر به دنبال سيستمي با لود هتل هستيد، مي توانيد به بخش Whitelabel ايده پرداز مراجعه نماييد و از امكانات هتل هاي بين المللي آن استفاده نماييد.
 2. اين سيستم براي هتل هاي خارجي مي باشد يا داخلي ؟
  هر دو، در سيستم هتل گارانتي مي توانيد بخش هاي مختص به هتل خارجي و هتل داخلي بيابيد و از آنها استفاده نماييد.
 3. آيا مي توان چارت روزانه هتل در آن تعريف نمود و به صورت روزانه نظارت كرد ؟
  بلي، مي توان در اين سيستم به صورت روزانه براي انواع اتاق هاي خود ظرفيت گارانتي تعريف نمود و به فروش لحظه اي برسانيد. همچنين مي توان گزارشي از چارت هتل را مشاهده كرد و به صورت روزانه كنترل كرد.
 4. در صورت عدم ظرفيت داشتن يك نوع اتاق در يك هتل چه اتفاقي مي افتد؟
  يكي از بزار هاي ويژه سامانه هتل گارانتي ايده پرداز امكان پيشنهاد روز هاي امكان رزرو به جستجو كنندگان است كه در صورت ظرفيت نداشتن اين گزينه فعال مي شود.
 5. آيا مردم مستقيم مي توانند از طريق سايت آژانس خريد نمايند ؟
  بلي، فرايند خريد به عموم مردم به صورت 100% در دامنه آژانس انجام مي شود و مردم مي توانند با پرداخت آنلاين و ريالي از طريق كارت هاي شتاب خود به صورت لحظه اي هتل خود را رزرو و تاييديه آن ( واچر ) را فوري دريافت نمايند.
 6. آيا مي توان به ريال و آنلاين هزينه خدمات را دريافت كرد ؟
  بلي، موتور هاي جستجو توليد شده در ايده پرداز تماما امكان اتصال به شبكه بانكي شتاب را دارند.
 7. پنل ادمين داراي چه امكاناتي است ؟
  پنل مديريتي اين سيستم ها شامل اطلاعات اعضا از قبيل مشخصات آنها و خريد ها، فهرست رزرو ها و ابطال ها با مشخصات آنها، فهرست جستجو هاي انجام شده با مشخصات آنها، پنل ارتباط با مشتري مرتبط، عملكرد سيستم، اطلاعات پايه، امور مالي شامل اطلاعات دريافت ها و مشخصات آنها از سوي اعضا مي باشد.
 8. آيا سيستم داراي ابزار مالي است ؟
  بلي، سيستم در سطح گزارشات مالي مرتبط به انتقالات انجام شده در سيستم را پوشش مي دهد.
 9. در صورت رزرو درخواستي، مسافر چگونه مي تواند درخواست خود را پيگيري نمايد؟
  پس از ثبت يك درخواست به مسافر شماره رهگيري ارائه مي شود تا بتواند در پنل شخصي خود آنرا جستجو نمايد و وضعيت آنرا مشاهده كند. در صورت تاييد درخواست با پرداخت هزينه آن، عضو مي تواند از طريق همين پنل واريز مبلغ انجام دهد و واچر خود را دريافت نمايد

ساير خدمات مرتبط با سامانه رزرو هتل

ساير خدمات مرتبط با سامانه رزرو هتل
طراحي وبسايتهاي سازماني و شركتي
ساير خدمات مرتبط با سامانه رزرو هتل
طراحي وبسايتموسسات آموزشي

محصولات گردشگري ايده پرداز

اكــــسين - سيستم جامع مديريت خدمات گردشگري
اكــــسين - سيستم جامع مديريت خدمات گردشگري
مديريت خدمات دفاتر گردشگري از برنامه ريزي پرواز هاي چارتر و هتل هاي گارانتي تا فروش تور هاي هفتگي و امور عمليات كارگزاري
طراحي و پياده سازي موتور هاي رزرواسيون ( XML )
طراحي و پياده سازي موتور هاي رزرواسيون ( XML )
ايجاد بستر و پايگاه هاي ارتباط دو طرفه لحظه اي با كارگزاران بين المللي خدمات گردشگري به منظور توليد سيستم هاي اختصاصيرزرواسيون آنلاين
سامانه رزرواسيون لحظه اي هتل هاي بين المللي ( White Label )
سامانه رزرواسيون لحظه اي هتل هاي بين المللي ( White Label )
ارائه بيش از 80،000 هتل در 10،300 مقصد بين المللي با امكان رزرو لحظه اي و پرداخت ريالي به عموم مردم از طريق سايت دفاتر گردشگري
پورتال سايت ساز
پورتال سايت ساز
طراحي سايتهاي اطلاع رساني تخصصي گردشگري با ايجاد بستري سازگار با انواع تبلت و موبايل و با هدف ارائه جذاب خدمات سفر
سامانه مديريت و رزرواسيون هتل هاي گارانتي
سامانه مديريت و رزرواسيون هتل هاي گارانتي
مديريت ورزرواسيون آنلاينانواع اتاق هاي گارانتي هتل ها با ويژگي صدور فوري تاييديه هتل ( واچر ) و دريافت مبلغ رزرو به صورت آنلاين
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت ايده پرداز محفوظ مي باشد.