سامانه رزرواسيون لحظه اي هتل هاي بين المللي ( White Label )

معرفي

محصول هتل ايده پرداز، نرم افزاري ويژه آژانس هاي هواپيمايي و شركت هاي رزرواسيون خدمات گردشگري است كه به دنبال توسعه خدمات آنلاين و فروش لحظه اي هتل ها و پرواز هاي بين المللي در وبسايت خود باشند. اين محصول هم اكنون به تعداد زيادي آژانس و شركت گردشگري امكان ارائه فروش لحظه اي هتل و پرواز هاي سراسر جهان بر روي وبسايت خود به تمامي بازديد كنندگان را داده است و با دريافت مبالغ از طريق كارت هاي شتاب به صورت ريالي و صدور فوري تاييديه هتل ( واچر )، وبسايت هاي اطلاع رساني آژانس هاي گردشگري را بهسيستم رزرواسيونمجهزي با هزينه اي نا چيز تبديل كرده است.
اين محصول، امكان ارائه بيش از 80،000 هتل در 10،300 مقصد دنيا با انواع اتاق بندي آنها و توضيحات هر يك را براي شما و بر روي وبسايت خود مهيا كرده است. ما با فناوري هاي برتر پياده سازي اين نرم افزار را بر روي وبسايت شركت هاي گردشگري را بدون نياز به پرداخت هزينه و ضمانت هاي سنگين ميسر ساخته ايم تا آژانسها بتوانند با تعيين كميسيون دريافتي خود در زمان 7 روز وبسايت رزرواسيون خود را فعال نمايند.
از ويژگي اين سامانه امكان راه اندازي پورتال هاي رزرواسيون B2B ( فروش به آژانس هاي همكار ) و B2C ( فروش به عموم مردم و شركت / سازمان هاي طرف قرارداد ) است. دفاتر گردشگري با راه اندازي اين نوع سيستم ها، شعبه اي 24 ساعته و آنلاين از خدمات بين المللي را فعال خواهند كرد كه به بازديد كنندگان و مشتريان خود امكان دريافت خدمات لحظه اي سفر در هر نقطه دنيا را در آرامش خانه يا محل كار را خواهد داد. كافي است اين خدمات در بستري جامع قرار گيرند تا در كنار اطلاعات مفيد از مقاصد و ارائه ساير خدمات آژانس به عموم، خدمات كامل و سريع سفر در اختيار آنها باشد.
لازم به ذكر است كه در كنار ارائه اين محصول، پنل مديريتي ارائه مي شود تا مديران شركت هاي گردشگري بتوانند به آساني رزرو ها، ابطال و اعضاي ثبت نامي را كنترل و بر روي آنها نظارت كامل داشته باشند. همچنين، با تهيه و استفاده از پورتال وبسايت ساز ايده پرداز، آژانس ها امكانطراحي وبسايترزرواسيون به شكل دلخواه خود را خواهند داشت.

راه اندازي سامانه

ايده پرداز چه چيزي ارائه مي دهد :
وب سايترزرواسيون آنلاينبا امكان فروش لحظه اي بيش از 80،000 هتل و پرواز هاي بيش از 200 ايرلاين سراسر جهان و متصل به كارگزار هاي معرفي شده توسط ايده پرداز. ايده پرداز با عقد قرارداد با تعداد زيادي كارگزار و با فناوري ها روز اتصال به XML، امكان ارائه اين خطوط مستقيم رزرو را به آژانس ها ميسر نموده است.
آژانس ها صاحب چه چيزي مي شوند :
وب سايتي اختصاصي و به نام خود با امكان ارائه و رزواسيون لحظه اي هتل و پرواز هاي بين المللي به عموم مردم با ويژگي دريافت مبالغ از طريق كارت هاي شتاب و صدور فوري تاييديه رزرو
آژانس ها نياز به چه امكاناتي دارند :
تقريبا هيچ پيش نيازي براي راه اندازي وجود ندارد. كافي است آژانس ها دامنه اينترنتي مورد نظر خود را معرفي نمايند و با عقد قرارداد با كارگزار معرفي شده از سوي ايده پرداز ( بدون نياز به پرداخت ضمانت مالي ) اين سامانه در زمان 7 روزه آماده جستجو و رزرو بر روي وبسايت آژانس خواهد بود. شركت هايي كه نماد اعتماد الكترونيك ارائه شده از سوي وزارت صنايع را دريافت نكرده اند مي توانند با پر كردن فرم ها آنرا در زمان 14 روزه فعال نمايند.
فرايند رزرو بازديد كنندگان تا دريافت كميسيون آژانس ها چگونه است :
اعضا عمومي در هر ساعت شبانه روز مي توانند با عضويت در سايت آژانس و پس از انتخاب خدمات مورد نياز خود و با پرداخت مبلغ رزرواسيون به صورت آنلاين و با كارت شتاب خود، در همان لحظه تاييديه هتل ( واچر ) و يا پرواز ( بليط الكترونيك ) را با آرم آژانس دريافت و از خدمات بدون نياز به تماس استفاده نمايد. آژانس ها بر اساس درصد كميسيون اعلام شده توسط خودشان، به صورت دوره هاي 2 الي 3 هفته اي از كارگزار كميسيون هاي خود را دريافت خواهند كرد.

قابليت ها و مزايا

مزاياي راه اندازي
 1. اتصال آنلاين و لحظه اي به هتل و پرواز هاي جهان با هزينه اي نا چيز
 2. راه اندازي فناوري هاي روز در زمينه گردشگري و حوزه فناوري اطلاعات
 3. به روز رساني سايت خود با امكانات تازه و جذاب
 4. عدم نياز به پرداخت هرينه و ضمانت هاي مالي سنگين
 5. ارائه امكانات و خدمات سود ده جديد به مشتريان و بازديد كنندگان
 6. امكان ارائه خدمات 24 ساعته و فوري به مشتريان
 7. افزايش بازار هدف و مشتريان آژانس
 8. ارائه سامانه رزرواسيون 80،000 هتل و بيش از 200 ايرلاين بين المللي
 9. دسترسي به بيش از 1،500،000 تصوير از هتل هاي جهان و اطلاعات هر يك از آنها
 10. راه اندازي سامانه پايگاه مشتريان اختصاصي آژانس شما با تضمين مشاهده اطلاعات آنها فقط در سيستم شما براي پيگيري جستجو ها و رزرو هاي هر يك از بازديد كنندگان سايت آژانس
 11. تعيين ميزان كميسيون سيستم توسط آژانس ها
 12. امكان رزرواسيون به زبان فارسي و متصل به شبكه بانكي شتاب
 13. راهكاري نوين براي كسب درآمد در دنياي ديجيتالي امروز
 14. امكان تبليغ خدمات خود در كنار جستجوي هتل ها و پرواز در سايت رزرواسيون
 15. امكان ارائه هتل هاي جهان با واچر تاييد هتل و بليط الكترونيك پرواز ها با آرم و نشان خود
 16. و ده ها مزيت ديگر...
امكانات و قابليت هاي سيستم
 1. جستجو اعضا به زبان فارسي و بر اساس چندين فيلتر
 2. نرخ هاي بسيار رقابتي در مقايسه با ساير سيستم هاي فروش عمومي
 3. ذخيره شدن پايگاهي جامع از اطلاعات اعضاي سايت
 4. مشاهده اطلاعات هر يك از هتل و تصاوير آن
 5. سيستم نقشه پويا براي نمايش هتل ها بر روي نقشه و توضيح فاصله تا نزديكترين مترو، فرودگاه، ايستگاه اتوبوس، مركز نمايشگاهي و...
 6. نمايش شرايط ابطال هتل ها و پرواز ها
 7. درج توضيحات ضروري هتل ها و پرواز ها
 8. فروش ريالي و متصل به شبكه شتاب
 9. ارائه سرشكن نرخ ها به صورت روزانه براي هر هتل
 10. ارائه سرشكن نرخ هاي پرواز به ازاي هر نفر و درج نرخ هاي اصلي و ماليات پرواز
 11. تعيين كميسيون دلخواه به صورت فصلي
 12. فيلتر كردن نتايج جستجو بر اساس طبقه بندي هاي ضروري
 13. امكان عضويت اعضا در 3 گروه عمومي، شركتي / سازماني و دفاتر گردشگري
 14. پروفايل هاي اختصاصي هر عضو با امكان مشاهده جستجو و خريد هاي انجام شده
 15. امكان ارسال و دريافت پيام اعضا
 16. ابطال هتل بر اساس شرايط تعيين شده
 17. دريافت گزارش هاي فروش
 18. مشاهده ريز جستجو هاي انجام شده بر روي نرم افزار به تفكيك اعضا
 19. فرم پيگيري ارتباط با اعضا و خريداران
 20. مديريت اعضا آژانس
 21. تعيين گروه هاي كاربري و كاربران سيستم
 22. امكان مديريت وبسايت و تغيير ساختار و شكل آن به صورت دلخواه ( با تهيه پورتال سايت سازي ايده پرداز )

پياده سازي و استقرار

پياده سازي سامانه رزرواسيون لحظه اي هتل هاي بين المللي در 3 گام ذيل صورت مي گيرد :
گام اول :
تهيه دامنه مناسب و تغيير آدرس هاي DNS آن به دو نشانه ذيل :
NS1[dot]Idehpardazdns[dot]com
NS2[dot]idehpardazdns[dot]com
گام دوم :
ارسال فايل دريافتي از سوي شركت نماد اعتماد الكترونيك به ايميل پشتيباني شركت ايده پرداز به آدرس Support@idehcorp.com
گام سوم :
عقد قرارداد با كارگزار معرفي شده از سوي شركت ايده پرداز و ايجاد ارتباط مستقيم با آنها در تمامي زمينه هاي غير فني
نسخه هاي پيشرفته و تخصصي يك مرحله ويژه در استقرار را خواهند داشت كه شامل موارد ذيل است : يك جلسه آموزش در نحوه به روز رساني سايت رزرواسيون يك جلسه آموزشي در زمينه استفاده و بازاريابي بهينه سامانه هايرزرواسيون آنلاين

آموزش و پشتيباني

شركت ايده پرداز تنها پشتيباني فني سامانه رزرواسيون را بر عهده دارد و پشتيباني هاي گردشگري از جمله بررسي مسائل مسافران، كيفيت خدمات هتل ها، برخي از اشكالات پيش آمده پس از رزرو و اين قبيل موارد توسط كارگزار پشتيباني مي شوند و تمامي مفاد آن در قرارداد ميان آژانس ها و كارگزار پيش بيني شده است.
پشتيباني فني شامل خطاگيري و خطايابي، ميزباني وب و حل مشكلات سيستم ها مي باشد ( خطا از سوي مجري ) . افزودن خدمات جديد به سايت، بازيابي رمز هاي عبور، ورود اطلاعات، امور مربوط بهبهينه سازي سئو، تغيير ساختار سايت و صفحات، خريد و تمديد دامنه ها، امور مربوط به پين هاي بانكي، پيگيري و دريافت نماد اعتماد الكترونيك، اصلاح خطا هاي بوجود آمده توسط كارفرما و ساير موارد مشابه شامل هزينه هاي جانبي خواهد بود.
زمان بندي حل مسائل سيستمي بر اساس جدول ذيل خواهد بود
گروهشـــرحزمـــان
Aخطا هاي جدي نرم افزاري كه باعث ايجاد اختلال در نمايش سايت يا زررو عموم شود و از كار با سيستم جلوگيري نمايد3 روز
Bخطا هاي كوچك نرم افزاري كه در سيستم مشاهده مي شوند اما خطر فوري و جدي در نمايش سايت و رزرو خدمات از سوي عموم ايجاد ننمايد.4 الي 7 روز كاري
Cهر گونه تغيير و يا توسعه سيستمي7 روز كاري جهت بررسي و پس از آن اعلام زمان و هزينه لازم

سوالات متداول

 1. آيا نياز به پرداخت ضمانت مالي به كارگزار براي تهيه سيستم است ؟
  خير، هيچ گونه ضمانت مالي براي راه اندازي سامانه رزرواسيون هتل هاي لحظه اي بر روي سايت آژانسها و شركت هاي گردشگري نياز نخواهد بودو
 2. ارائه دهندگان هتل پشت اين سيستم چه شركت هايي هستند ؟
  ارائه دهندگان مطرح و مطمئن گوناگوني پشت اين سيستم مانند شركت هاي GTA و Kuoni هستند كه توسط شركت هاي داخلي و خارجي ارائه مي شوند.
 3. آيا مردم مستقيم مي توانند از طريق سايت آژانس خريد نمايند ؟
  بلي، فرايند خريد به عموم مردم به صورت 100% در دامنه آژانس انجام مي شود و مردم مي توانند با پرداخت آنلاين و ريالي از طريق كارت هاي شتاب خود به صورت لحظه اي هتل خود را رزرو و تاييديه آن ( واچر ) را فوري دريافت نمايند.
 4. مبالغ رزرو در كدام حساب واريز مي شوند ؟
  مبالغ رزرو در حساب كارگزار واريز مي شوند كه آژانس با آن قرارداد عقد كرده است و سهم آژانس به صورت دوره هاي 2 الي 3 هفته اي به حساب آنها واريز خواهد شد.
 5. چرا مبلغ رزرو وارد حساب آژانس نمي شود ؟
  به دو دليل ذيل :
  1. كارگزاران با پرداخت ضمانت هاي مالي سنگين دسترسي به اتصال مستقيم رزرواسيون را فعال مي نمايند و تنها روش براي عدم نياز به ضمانت مالي، واريز شدن مبلغ به حساب خود آنها است.
  2. سهم بيشتر مبلغ رزرو مربوط به كارگزار و هزينه هايي است كه آنها بايستي مستقيما به هتل پرداخت نمايند و هماهنگي براي ديافت اين مبالغ سنگين از هر يك از آژانس ها غير ممكن مي باشد
 6. كميسيون آژانس ها چقدر است ؟
  آژانس ها به صورت دوره اي مي توانند درصد كميسيون خود را اعلام و خود مشخص نمايند و سهم آنها بر اساس درصد هاي اعلام شده خودشان خواهد بود.
 7. چگونه مي توان رزرو هاي تاييد وابطال شده را بررسي كرد ؟
  شركت ايده پرداز پنل مديريت در اختيار هر يك از آژانس ها قرار مي دهد كه در آن مي توان تمامي رزرو ها، جستجو ها و اعضاي سايت خود را مشاهده و گزارش گيري نماييد.

محصولات گردشگري ايده پرداز

اكــــسين - سيستم جامع مديريت خدمات گردشگري
اكــــسين - سيستم جامع مديريت خدمات گردشگري
مديريت خدمات دفاتر گردشگري از برنامه ريزي پرواز هاي چارتر و هتل هاي گارانتي تا فروش تور هاي هفتگي و امور عمليات كارگزاري
طراحي و پياده سازي موتور هاي رزرواسيون ( XML )
طراحي و پياده سازي موتور هاي رزرواسيون ( XML )
ايجاد بستر و پايگاه هاي ارتباط دو طرفه لحظه اي با كارگزاران بين المللي خدمات گردشگري به منظور توليد سيستم هاي اختصاصيرزرواسيون آنلاين
سامانه رزرواسيون لحظه اي هتل هاي بين المللي ( White Label )
سامانه رزرواسيون لحظه اي هتل هاي بين المللي ( White Label )
ارائه بيش از 80،000 هتل در 10،300 مقصد بين المللي با امكان رزرو لحظه اي و پرداخت ريالي به عموم مردم از طريق سايت دفاتر گردشگري
پورتال سايت ساز
پورتال سايت ساز
طراحي سايتهاي اطلاع رساني تخصصي گردشگري با ايجاد بستري سازگار با انواع تبلت و موبايل و با هدف ارائه جذاب خدمات سفر
سامانه مديريت و رزرواسيون هتل هاي گارانتي
سامانه مديريت و رزرواسيون هتل هاي گارانتي
مديريت ورزرواسيون آنلاينانواع اتاق هاي گارانتي هتل ها با ويژگي صدور فوري تاييديه هتل ( واچر ) و دريافت مبلغ رزرو به صورت آنلاين
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت ايده پرداز محفوظ مي باشد.