مجله ايده پرداز

يازده نكته طلايي افزايش فالـوورها در اينستاگرام براي آژانس هاي گردشگري

1397/05/02
امروزه موفقيت آژانس هاي گردشگري بدون حضور آنها در دنياي مجازي امري غير واقعي به نظر مي رسد. در ميان شبكه هاي مجازي داخلي و خارجي ، اينستاگرام يكي از محبوب ترين آنهاست كه امكانات بسياري براي تبليغات و انتشار محتوا در اختيار شما مي گذارد. با توجه به اين امر لازم ديديم نكات طلايي و چكيده مهمي را كه باعث رشد بازديدكنندگان صفحه شما مي شود را ارائه دهيم. بديهي است كه صرفاافزايش فالوورهاي شما باعث فروش بيشتر شما نخواهد شد و فقط اين شانس را به شما مي دهد كه بيشتر ديده شويد.
نكاتي كه در ادامه مي آيد برگرفته از نكاتي است كه در سال 2018 بيشترين كاربرد را برايافزايش فالوورها در اينستاگرام داشته اند. در مقالات بعدي نكات جديدي معرفي و اين نكات به طور مفصل توضيح داده خواهد شد.
1- محتوا توليد كنيد . محتوا شاه كليد افزايش مخاطبان شما در اينستاگرام است. محتواي توليد شده بايد مبتكرانه و منحصر به فرد باشد هرگز محتوايي را در اينستاگرام خود قرار ندهيد كه از جايي كپي كرده باشيد هر چند بسياري اين كار را انجام مي دهند اما شما محتواي جديد توليد كنيد . محتواي شما بايد مرتبط با برنامه بازاريابي شما باشد ومستمر و به ترتيب توليد شود.
2- صفحاتي كه همكار صنفي شما هستند را دنبال كنيد .به اين صورت كه اگر در صنعت گردشگري هستيد صفحاتي را فالو كنيد كه در صنعت گردشگري هستند از سويي صفحاتي را دنبال كنيد كه با شما همسان هستند يعني از نظر تعداد دنبال كنندگان سنخيت داشته باشيد .اين امر را تا زماني كه در اينستاگرام هستيد بايد ادامه دهيد. در صورتي كه دنبال كنندگان صفحه شما افزايش يابد دوباره صفحاتي را دنبال كنيد كه تعداد دنبال كنندگانشان تقريبا مانند صفحه شما باشد .
3- به كساني كه دنبال كننده صفحه شما هستند توجه نشان دهيد . در نظر افراد اين مسئله مهمي است كه به پست هايي كه آنها مي گذارند توجه نشان دهيد و جواب آنها را در كامنت بدهيد. آنها دوست دارند صفحات كساني را دنبال كنند كه احساس كنند شبيه خودشان هستند.
4- از هشتگ استفاده كنيد اين امر بسيار مهم است كه چگونگي كار با هشتگ ها را بياموزيد .براي اين موضوع مي توانيد به صفحه اينستاگرام ما مراجعه كرده و مطلبي كه در مورد هشتگ ارائه كرديم را بخوانيد .
5- از يك رنگ و يك دسته بندي خاص براي پست هاي خود پيروي كنيد. نبايد در مورد مسائل متفرقه صحبت كنيد .در مورد مسئله اي خاص صحبت كنيد و بر روي آن تمركز كنيد . عدم تمركز بر روي مسئله خاص دنبال كنندگان صفحه شما را گيج مي كند . به طور مثال اگر پست هاي فردي در مورد غذا باشد نبايد در مورد مد و لباس، پستي را به اشتراك بگذارد.
6- از دنبال كنندگان خود به صراحت بخواهيد كه شما را حمايت كنند . همه مخاطبان شما مي دانند كه شما به دنبال چه هستيد، شما مي خواهيد دنبال كنندگان خود را افزايش دهيد و آنها هم به خوبي مي دانند شما به چه چيزي نياز داريد. آنها شما را به دوستان خود معرفي خواهند كرد.
7-عكس هايي كه به اشتراك مي گذاريد را ويرايش كنيد. جلوه آنها را قبل از به اشتراك گذاري بهبود ببخشيد و بعد از اصلاح پست كنيد. در مورد عكس ها هم از قاعده منحصر به فرد بودن استفاده كنيد . عكس هايي كه به اشتراك مي گذاريد بايد كيفيت بالايي داشته باشند اين مسئله را مد نظرتان داشته باشيد.
8-اينستاگرام شبكه اي منحصر به فرد است . قاعده پيشرفت در آن و الگوريتم آن را ياد بگيريد و بر طبق آن حركت كنيد . به ياد داشته باشيد كه الگوريتم هاي شبكه هاي مجازي به سرعت در حال تغيير است.به طور مستمر، شيوه عملكرد خود را با الگوريتم اينستاگرام تطبيق دهيد .
9- هر روز محتواي جديد اضافه كنيد تا صفحه شما به روز باشد و فراموش نشود . از محتواي ويديويي و ويديو زنده غافل نشويد. اين قسمت به فروش و بازاريابي شما كمك خواهد كرد. تعداد پست هاي خود را افزايش دهيد اما به كيفيت هم توجه كنيد. تعداد پست هاي شما نبايد روي كيفيت آنها تاثير منفي بگذارد.
10- صفحه خود را به صورت بيزينس در آوريد و از آناليز صفحه بيزينس بهره ببريد. اين ابزار به شما كمك مي كند تا اطلاعات خوبي در مورد مخاطبان خود كسب كنيد. در مورد اين كه از كدام شهر هستند ، چه ساعتهايي به پست هاي شما نگاه مي كنند و در چه رده سني هستند. اين ابزار آناليز اطلاعات ديگري در اختيار شما مي گذارد كه به شما در زمينه بازاريابي و فروش محصولاتتان كمك خواهد كرد.
11- از قابليت IGTV استفاده كنيد تا مخاطبان را درگير كنيد. درگير شدن مخاطبان يكي از مراحل مدل بازاريابي اينترنتي است كه منجر به فروش خدمات شما خواهد شد. IGTV اين امكان را به شما مي دهد كه ويدئو هاي بلند را به اشتراك بگذاريد. اين ويدئو مي تواند معرفي مقاصد پروازي باشد.1397/05/02
تهيه شده توسط تيم تحريريهايـده پـرداز

محصولات و خدمات پيشنهادي ايده پرداز

در ادامه بخوانید...

آخرين مقاله ها

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت ايده پرداز محفوظ مي باشد.