مجله ايده پرداز

درباره Lots Of Hotels و خدمات ارائه شده اين شركت در زمينه گردشگري

1396/04/07
شركت Lots of Hotels (به طور مخفف LOH) در سال 2002 به طور همزمان در دوبي و لندن شروع به كار كرد. اين شركت تبليغاتي قطبي مهم در صنعت گردشگري است. اين مجموعه در زمينهرزرواسيون آنلاينهتل ها فعاليت مي كند.
شركت Lots of Hotels (به طور مخفف LOH) در سال 2002 به طور همزمان در دوبي و لندن شروع به كار كرد. اين شركت تبليغاتي قطبي مهم در صنعت گردشگري است. اين مجموعه در زمينهرزرواسيون آنلاينهتل ها فعاليت مي كند. Lots Of Hotels در واقع شاخه اي از بزرگترينآژانس مسافرتي آنلايناستراليا به نام Webjet است. انتخاب دوبي براي محل قرارگيري شركت از بابت نزديكي و سهولت ارتباط با منطقه ي خاورميانه و آفريقا است كه همواره در زمينه ي گردشگري از پتانسيل زيادي برخوردار بوده است. انتخاب لندن هم به عنوان محل دائمي ديگر شركت به دليل سهولت و سرعت انجام امور مالي و بانكي در آن ناحيه است.
هدف اين شركت در اختيار گذاشتن اطلاعات و عكس هاي هتل هاي زيادي در تمام نقاط دنيا است. اين اطلاعات به ساده ترين روش ممكن در دسترس مخاطبان و مشتريان قرار مي گيرند. علاوه بر سادگي دسترسي به اطلاعات مذكور، تمامي آن ها بايد به روز باشند. اين شركت تمامي اطلاعات لازم براي انتخاب محل اقامت را در اختيار متقاضيان قرار مي دهد. سطح كيفي هتل ها از 1 تا 5 ستاره تغيير مي كند. اطلاعات اقامتي Lots Of Hotels در بر گيرنده عكس ها و توضيحات بيش از 200000 اتاق در تمام دنياست. منابع اين شركت راجع به هتل ها با توجه به امتيازات داده شده توسط مشتريان جمع آوري شده است. مشتريان با مقايسه هتل هاي مختلف مي توانند تصميم بگيرند كه در چه فصلي از سال و به كجا مي توانند راحت تر سفر كنند.
Lots of Hotels بر اساس آمار خود روزانه يك ميليون اتاق را در اكثر نقاط جهان به صورت آنلاين براي اجاره ارائه مي كند. اين اتاق ها در بيش از 22000 هتل آپارتمان و 5000 هزار هتل كنار دريا و هزاران هتل ديگر واقع شده است. مجموعه ي Lots Of Hotels شامل 15 شعبه در دنياست. Lots of Hotels ازوب سرويس هاي آنلاين XMLاستفاده مي كند كه در بالا بردن سرعت خدمات آنلاين شركتشان نقش بسزايي داشته است.1396/04/07
تهيه شده توسط تيم تحريريهايـده پـرداز

محصولات و خدمات پيشنهادي ايده پرداز

در ادامه بخوانید...

آخرين مقاله ها

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت ايده پرداز محفوظ مي باشد.